"informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

StopBup

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Mon Mar 08, 2021 7:56 pm
StopBup wrote: Mon Mar 08, 2021 7:49 pm
Akkasha Come Back wrote: Mon Mar 08, 2021 7:35 pm
TI meni (nešto) "garantuješ"? :lol:

Ovako...ti imaš 50 dana zatvora i to prekršajnog.
Ja imam ukupno 4 godine.

Ne znaš šta je komuna, ja bila.

Nisi ležao po ustanovama, ja 3 puta u Drajzerovoj.

Ti Bupove kupovao novcem koji nisi ukrao. Roditelji te nisu isterali napolje niti te se odrekli.

Mogu da nastavim ali vidim da ne vredi. Svako dobro. Misliš da si najpametniji.
Znaš u kom sam kraju NS odrastao, tako da ne moraš ništa to da mi pričaš. Ne mislim da sam najpametniji. Ali znam da čovek može da se isčupa i iz najdubljeg gliba. Bilo je kod nas u kraju takvih kao što ti pričaš, pa su se izvukli, a ima i onih koji se drogiraju još od početka 80.-ih. Zavisi od čoveka.
Mašiš poentu. Jesi odrastao u ghettu i još si živ i nenavučen, neosuđivan i ima još ljudi koje i ja znam da su bili nešto malo navučeni na lepak u osnovnoj školi, pa sad imaju decu.
Ja sam mislila da konkretno ti mene ne možeš "učiti o životu", u tom smislu.
Meni deluje da si se ti predala, a da ti pišem o životu nisam ni imao nameru.
Akkasha Come Back

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Mon Mar 08, 2021 7:59 pm
StopBup wrote: Mon Mar 08, 2021 7:49 pm
Znaš u kom sam kraju NS odrastao, tako da ne moraš ništa to da mi pričaš. Ne mislim da sam najpametniji. Ali znam da čovek može da se isčupa i iz najdubljeg gliba. Bilo je kod nas u kraju takvih kao što ti pričaš, pa su se izvukli, a ima i onih koji se drogiraju još od početka 80.-ih. Zavisi od čoveka.
Mašiš poentu. Jesi odrastao u ghettu i još si živ i nenavučen, neosuđivan i ima još ljudi koje i ja znam da su bili nešto malo navučeni na lepak u osnovnoj školi, pa sad imaju decu.
Da, kažem ja, samo da ispadneš pametniji. Ujedi, ugrizi, povredi, pokušaj da "spustiš" sagovornika, samo da bi ispao u pravu. Kome, Stope?
Jedino ovim gostima što dolaze da čitaju.
StopBup

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Mon Mar 08, 2021 8:04 pm
StopBup wrote: Mon Mar 08, 2021 7:59 pm
Da, kažem ja, samo da ispadneš pametniji. Ujedi, ugrizi, povredi, pokušaj da "spustiš" sagovornika, samo da bi ispao u pravu. Kome, Stope?
Jedino ovim gostima što dolaze da čitaju.
Krivo me kapiraš, bolje malo da odmorimo. Nikad nisam pokušao nikoga da spustim, pa ni tebe. Ja sam ti rekao, ti si meni ok, i drag sagovornik. Nikad te ne bih ni povredio, ni ugrizao, ni spustio, niti mislim da sam uvek u pravu.
Akkasha Come Back

A kod vas tamo u tvom gradu kako prekršajce stavljaju zajedno sa osuđenim robijašima?
Razdvajanje se radi čak i u istrazi, ne možeš biti ti iz istrage sa "ostalima" a kamoli kurve i saobrajni prekršaj.
Sad se setih toga. Nemoguće!?
StopBup

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Wed Mar 10, 2021 6:44 pm A kod vas tamo u tvom gradu kako prekršajce stavljaju zajedno sa osuđenim robijašima?
Razdvajanje se radi čak i u istrazi, ne možeš biti ti iz istrage sa "ostalima" a kamoli kurve i saobrajni prekršaj.
Naravno da razdvajaju, nego ima ih raznih tamo koji su ranije ležali zbog svačega. Bio jedan što ima blizu 30 godina robije...
Akkasha Come Back

StopBup wrote: Wed Mar 10, 2021 6:47 pm
Akkasha Come Back wrote: Wed Mar 10, 2021 6:44 pm A kod vas tamo u tvom gradu kako prekršajce stavljaju zajedno sa osuđenim robijašima?
Naravno da razdvajaju, nego ima ih raznih tamo koji su ranije ležali zbog svačega. Bio jedan što ima blizu 30 godina robije...
U izuzetnim slučajevima "sastave".
Nama su jednom odjednom samo se otvoriše vrata i ubaciše unutra onesvešćenu i ispovraćanu devojku, ni reči.
Dva dana nam je trebalo oko nje, nismo bili sigurni tj sigurnE da će preživeti uopšte, hranili je nekako, ona non stop povraća, odneli je okupali, obukli (svi dali po nešto), kad je trećeg dana došla sebi e tad je i murija došla da vidi prvo jel' živa (jebem im mater), drugo: ona je iz istrage a kako su uslovi "na nuli" moglo bi se reći neljudski, uplašili se da im ne umre dole, pa je samo uhvatili i bacili nama.
Ostala je oko 3 meseca, posle je vratili. A to zvanično ne sme da se radi. Doduše, teže bi im bilo da objasne nekim ljudima da je ne daj bože umrla nego što su je (pre)bacili "gore".
StopBup

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Wed Mar 10, 2021 7:19 pm
Kod nas je bio jedan pacijent, koji nije prijavio da ima epilepsiju, a eftil valjda ne može tek tako da se dobije u zatvoru, već mora da prođe neka procedura, verovatno slična onoj kao za supstituciju.

Ja sam video kad je dobio napad jedno 10 puta, a bilo ih je sigurno još toliko. Jednom je pao u kupatilu, a joj majko da vidiš kako su ga "vijali" po pločicama kupatila. Drži ga njih 5, medicinska sestra mu daje neku injekciju, tu se malo smiri, pa ga opet pukne. Ne kraju mu je neko platio kaznu pa je izašao.

Bilo je tamo svašta, a Cigani su posebna priča.

Bio moj drug zbog neke gluposti 15 dana u istrazi, znaš kakva je istraga, u sobi si, imaš TV, "ekipu", i nema nigde da ideš. :) Gledaju oni film, tu taj moj drug, a 2 Cigana koji se već znaju, niti razumeju engleski, niti znaju da čitaju titlove, pa tumače film po svom. :D Priča meni drug, blenu u ekran ta 2 Cigana, i jedan drugom kaže:"Šta misliš kume, hoće li ga ova kurva zajebati?", ono veze sa vezom, ja patos kad mi je ovaj to pričao. :D

Bilo je i kod mene svašta, i sa Ciganima, i sa ostalima, samo mi se ne piše o tome, ja sam tamo gledao svoja posla, i bio sa ciljem lečenja. Najviše vremena sam provodio sa onim vođom paviljona, koji mi je bio najbolji lik tamo, a i dosta mi je pomogao oko mog sređivanja, jer sam mu rekao sve bitno o svom problemu. Dosta sam vremena i sam provodio, jer sam imao tu najbolju i najmirniju sobu, pa piskarao čitao, vežbao, rešavao enigmatiku. Posle kad sam ja izašao, često me je zvao, juče je i on izašao, pa mi se odmah javio, i pitao da li sam ok. Hahah, znaš koliki je lik, grmalj, skoro 150kg, ne mogu ruke nazad da mu vežu lisicama, već moraju napred, a dobar je k'o 'lebac, samo je jako mlad ostao bez roditelja, pa radio čovek svašta, jbg, ima 32 godine, a oko 5 godina robije, što krivične, što prekršajne iz više puta. Bio je i jedan ozbiljan kriminalac iz mog kraja, 1980.-o, ne znam koliko je bio u prekršajnom, pa ga odatle odveli dirket 5 godina u Mitrovicu, a pre prekršajnog, je ležao u istrazi, isto u novosadskom zatvoru, ma sranje, id u ku*ac, 5 godina Mitrovice. Znam ih koji su ležali od 5 do 15god. Mitrovice, Niša, Valjeva, niko nije normalan izašao, možda se po neko sredio... Tu do 3-4 godine je prihvatljivo, ovo preko je već previše... Samo za jednog mogu da kažem da se sredio stvarno. Dobio je 12 godina Valjeva, ogulio je 10...
Jbg, pazi šta radiš, pa sigurno nećeš zaglaviti robiju. :)
xxxana

Post by xxxana »

StopBup wrote: Thu Mar 11, 2021 9:54 am jer sam mu rekao sve bitno o svom problemu.
Jadan covek
Akkasha Come Back

xxxana wrote: Thu Mar 11, 2021 5:55 pm
StopBup wrote: Thu Mar 11, 2021 9:54 am jer sam mu rekao sve bitno o svom problemu.
Jadan covek
Hahahahahahahaha ahahahahhshahahasaa
🤣🤣🤣🤣
StopBup

Post by StopBup »

xxxana wrote: Thu Mar 11, 2021 5:55 pm
Jadan covek
Nja, nja, samo nek' si ti proćućorila. :D
Post Reply