Homoseksualnost

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back

Re: Homoseksualnost

Post by Akkasha Come Back »

boki_ wrote: Tue Sep 28, 2010 8:49 am Kad sam radio kao taksista pokupio sam nekog tipa iz nocnog kluba i nakon sto sam ga odvezao kuci platio je voznju i zamolio me da mu dozvolim da mi "popushi" Djelovao je jako napaljen. Naravno odbio sam ali eto vidite kako su promiskuitetni....totalnog stranca moliti za to...

I to potenciranje seksualnosti na njihovim paradama i uopsteno u zivotu. Biti gay nije samo jebachina ima tu i emocija i nekakav suzivot.

Zamislite da se heteroseksualci organizuju u povorke obuku u oskudnu odecu i "slave" svoju seksualnost. To bi znacilo da veza izmedju dvoje ljudi predstavlja samo seks.

Eto meni su oni OK cak sto vise zbog mog prijatnog izgleda mnogi homoseksualci se ponasaju prema meni tako reci to mi imponuje, a jos su i njezni i cesto inteligentni i obrazovani tako da su mi ponekad stvarno prijatno drustvo. Inace i ja sam u osnovi blago bitje ( ali nikako gay mada ne gotivim ni mnoge zene --- moraju biti stavno posebne da se zainteresujem ..recimo tipa An_Ana_Mo --- ne shvati to kao nabacivanje znam da imas decka ali mi se svidja tvoja inteligencija i jljubav prema knjigama...itd...) i slazem se sa tim okvirom ponasanja ali mi je odbojno da mi "pushi" onu stvar, mada bi neki heteroseksualni muskarci probali i to radi "dominacije" i takvih aspekata oralnog seksa.

A droga i homoseksualnost ---- na zapadu mislim da vise rabe drogu gay ljudi od heteroseksualaca bas zbog te njihove zelje za fizickim zadovoljstvima --- tako reci hedonistichka orijentacija.
Hahaha
Dobro je biti taksista :lol:
Slažem se bukvalno sa svim što si napisao. Onoliko koliko razumem kao žensko.
Upravo imam jedno pitanje: nije mi jasno kome je zadovoljstvo da samo pruža oral?
Ja kao žensko imam iskustvo da su mi momci u vezama često tražili da im šim, nekad kao deo seksa, nekad samo hoće pušenje.

I to je ukratko jedan od najvećih razloga zašto sam odlučila dići ruke od dečka.
Poznajem samo jednu biseksualku koja voli sve živo...prvo, oba pola. Drugo kaže "Što volim da sisam kite"
Ja to ne razumem.
Hajde da je taj tip tražio od tebe da ti njemu popušiš, to bi mi bilo jasno ali koje mu je zadovoljstvo da on tebi...?
Ne razumem, ako neko moze neka mi objasni...
Akkasha Come Back

Re: Homoseksualnost

Post by Akkasha Come Back »

eksica wrote: Mon Mar 23, 2009 8:44 am Čak i u zaostaloj Srbiji(ja se izvinjavam svim njenim stanovnicima,stanje je takvo zbog politike na zbog samih njenih građana) priznato je ono što je donjelja(zagključila )svjetska zdravstvena org a to je da homoseksualnost nije niti bolest niti seksualna devijacija nego drugi izbor i ne postoji te ustanove na planeti koja liječi gay ljude.....homoseksualnost se liječi isključivo ako neko ko je gay ne može da prihvati samog sebe kao takvog i usled toga počinje imati psihičke probleme.
Da, i opet se ne leči homoseksualnost. Ljudi sebe mogu da prihvate ili ne prihvate iz milion razloga, a malo je paradoksalno reći "Ja ne prihvatam sebe kao muškarca jer se osećam kao žena i zahtevam da me svi prihvate ovakvog kakav sam"
Sa kojim pravom neko zahteva da bude prihvaćen od strane okoline "takav kakav je", dok sam sebe ne može da prihvati?

Lično nemam ništa protiv homoseksualaca, naprotiv, razumem ih mislim potpuno.
Kao prvo, ne sviđa se svima žensko telo niti smo svim muškarcima "lepši pol", kao drugo i nekako mi je razumljivo, muškarac ako se dovoljno opusti da uopšte može priznati i sebi i drugima da je homoseksualac ima veće šanse da nađe adekvatnog partnera među muškarcima nego partnerku.
Viđala sam kako funkcionišu i jednostavno jedan drugog mogu nekako da "prate" dok su žene slabije, sporije i ne odgovara im jednostavno "ritam" muškarca.
Dok sa druge strane lezbejke imaju problema sa hormonima, pa se stalno svađaju i nekako mi je sve to previše "drame u životu".
Neki muškarci su upravo to i rekli, da su bili hetero i jednostavno ne mogu više da trpe te ženske ispade.
Ima i muškaraca "Drama Queen" ali to je posebna priča.

Tužna istina za nas žene je da nas niko ne voli, ni muškarci ni druge žene :(
Čini mi se da je situacija nešto bolja u poslednje vreme, primećujem takozvanu "žensku solidarnost" ali nas muškarci nikad manje kroz istoriju nisu manje poštovali.
Gledaju da napadnu na ženu naročito na društvenim mrežama, a neverovatna je količina mržnje koja prosto isijava na nekim forumima (ne ovde, ovde smo svi isti)

Samo vraćam temu u kolosek...šta ću, često sam po forumima 😂
Post Reply