Normalan- nenormalan i prođe pola života

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Ausername

Normalan- nenormalan i prođe pola života

Post by Ausername »

Moram valjda napisati nešto.
Napisao sam ali sve kod nekih drugih ljudi i sve nešto po malo. Mrzi me. Nemam volju. Razumete me sigurno.
Nateraću se:
Od osnovne škole se drogiram. Pušio sam vutru i duvao lepak. Iz mog ugla- ne bih to ni računao, ali pišem da nih bio iskren.
Partijanje i ijevi, plus spid i vutra me držalo do 25 godina.
Onda sam malo stavio prst na čelo i zapitao se koji kurac radim od sebe?
Sa 26 sam zaključio da život ionako nema smisla pa sam preskočio kokain koji je bio u "modi' i odmah na heroin.

Završio sam Vojnu gimnaziju ali to mi je čini mi se više štetilo nego koristilo. Nisam ja tip koji će biti poslušan.
Još više me, čini mi se, potopila u uverenju da ništa nema smisla.

Ipak, kontrolisao sam se i sa heroinom. Nekoliko puta sam se skidao, sve sam i na suvo. Onda čist 6-8 meseci, pa onda opet 3-4 meseca na igli i tako od 26-te a sad mi je 31.

Da, već sam napomenuo da mnogima nisam "pravi narkoman" i izbacivali su me iz internet grupa jer sam bio samo na pola grama dnevno (manje više) što je njima prosto "smešna količina".

Živeo sam sam jer mi je keva u Austriji, brat bio u zatvoru a ćaleta ne viđamo.
Brat mrzi narkomane, izašao je iz zatvora, ja sam 5 dana čist i ovde sam radi ubijanja crva/rovca skretanjem misli i razgovorom sa ljudima koji razumeju o čemu pričam.

Uzeo sam na poslu mesec dana neplaćeno i u 4 zida sam, dok me psiha rastura nigde neću da izađem i to bi otprilike bilo to.
Post Reply