Problem sa dopom...

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
ivan1990

Problem sa dopom...

Post by ivan1990 »

Pozdrav ekipa!
Koliko dugo covjek moze konzumirati heroin bez da osjeti apstinencijske simptome? Kada ste ih vi prvi put osjetili ( dok ste bili pocetnici ) ? Hvala svima na odgovorima i srdacno vas pozdravljam!
sanela

Re: Problem sa dopom...

Post by sanela »

Evo ga.... Još jedan koji će se uskoro javiti da pitati kojim tabletama skinuti heroinsku krizu...
Ti bi da malo eksperimentišeš sa heroinom, a da se ne navučeš, jel, drug?
ivan1990

Post by ivan1990 »

Samo sam postavio pitanje... Nisam uvrijedio nikoga... Hvala
nebitan

Post by nebitan »

.
Akkasha Come Back

Post by Akkasha Come Back »

sanela wrote: Thu Aug 30, 2018 1:14 pm Evo ga.... Još jedan koji će se uskoro javiti da pitati kojim tabletama skinuti heroinsku krizu...
Ti bi da malo eksperimentišeš sa heroinom, a da se ne navučeš, jel, drug?
Bukvalno to, ja sam isto pitala. Lično diler me je odgovarao, još se sećam "Nemoj, nagledao sam se toga u životu, navućićeš se, počećeš da kradeš, nećeš imati nikoga..."
Ja mislim da je on to rekao samo da bi kao ispao dobar pa da budem njegova mušterija, ali svejedno čovek je bio u pravu.
Ja sam se mogla u život kladiti da "se to meni ne može desiti", da "nisam kao drugi" i završih "karijeru" u ženskom zatvoru na 3 godine.
Ljudi koji čitate, ZNAM da vi 100% verujete da nikada ali baš nikada nećete postati zavisnici...i nemojte romantizovati heroin kao "širi percepciju, dobar za umetnost" itd.
Jeste- ako možeš da ga uzimaš 4 puta godišnje, na svaka 3 meseca po 1 do 2 dana. Ali toliku kontrolu ima 0,00001% ljudi.
Akkasha Come Back

Post by Akkasha Come Back »

ivan1990 wrote: Thu Aug 30, 2018 9:46 am Pozdrav ekipa!
Koliko dugo covjek moze konzumirati heroin bez da osjeti apstinencijske simptome? Kada ste ih vi prvi put osjetili ( dok ste bili pocetnici ) ? Hvala svima na odgovorima i srdacno vas pozdravljam!
A konkretan odgovor: zavisi od % čistoće robe, logično.
Ako uzimaš dobar, 4 dana i gotov si.
Ako uzimaš neki krš, možeš i 3 sedmice.
Post Reply